Мене часто запитують про ревнощі.
Відповідаю: якщо ви вийшли заміж або у вас серйозні стосунки, це не означає, що ви повинні припинити подобатися протилежній статі. Навпаки. Чим більше ви подобаєтеся іншим чоловікам, тим більше ваш рідний – переможець. Що йому нервувати, хай пишається.
Ревнують ті, хто недодає щось важливе. Якщо чоловікові очевидно, що його обраниця вартує більшого, ніж він може запропонувати, як правило, є 3 варіанти розвитку подій:
1) він занижуватиме її морально, щоб крила не розкривала;
2) звинувачуватиме в непорядності і влаштовуватиме сцени ревнощів, щоб боялася подумати про інше і залишалася у стосунках;
3) найздоровіший і повноцінний варіант, коли чоловік почне вникати у потреби жінки, розвиватися, досягати, обдаровувати і навіть дивувати.
Але оскільки третій варіант найбільш утомливий, багато хто зупиняється на перших двох.
Скільки б ми не давали клятви вірності, варто пам’ятати, що ви не предмет інтер’єру, який повинен стояти в одному місці. Якщо немає цієї енергії у житті жінки та у стосунках, вона не радуватиме ні інших чоловіків, ні свого рідного. Тобто ти нічия, дівчинка сама собою, своя власна.
А якщо твоє життя завдяки відносинам стає легшим і насиченішим, навіщо йому змінювати? Ти ж не ворог сама собі! Крім того, більшості представниць слабкої статі є достатньо флірту для підняття тонусу. А от щоб зважитися на зраду, потрібні емоції чи почуття, а очі ж не замажеш. Чоловікам, щоправда, легше у цьому плані: у них секс може бути як різновид масажу, кохати не обов’язково.
Разом. Жінка – це нагорода чоловікові за вчинки. Це його мотивація, ніжність та радість. Звичайно, вона теж працює, щоб бути класною, а не живе за принципом «полюби мене такою, якою я є». І коли він знає, що дав їй краще, він не нервує, що вона подобається іншим. Він насолоджується своїм тріумфом. Він і сьогодні найкращий для неї.
А як ви вважаєте?